Klientų atsiliepimai

Klientų atsiliepimaiKaip mes Jus aptarnavome? Mums labai svarbi Jūsų nuomonė! Parašykite mums savo atsiliepimą. Teigiami klientų atsiliepimai suteiks motyvaciją stengtis ir toliau. Neigiami atsiliepimai, pastabos bei skundai parodys mūsų klaidas ir paskatins jas kuo skubiau ištaisyti. Jei turite nusiskundimą, labai Jūsų prašome: kreipkitės į mus nurodytais kontaktais arba palikite savo kontaktus atsiliepime. Mes VISADA IŠTAISOME savo darbo defektus, jei tik tokie atsiranda, tačiau tam mums reikia žinoti, kur tiksliai jie buvo aptikti.

Juk norint gauti pagyrą, reikia labai stengtis ir puikiai atlikti savo darbą net 100 kartų. Tuo tarpu skundui dažnai užtenka ir kartą suklysti.

Mes taip pat žmonės, ir mes taip pat kartais suklystame. Daug dirbant nutinka ir taip, kad ne viskas puikiai pavyksta iš pirmo karto, tačiau per paskutinius 10-imt mūsų veiklos metų nepamename situacijos, kurios nebūtume sugebėję taikiai išspręsti ir pasiekti, kad mūsų Klientas liktų visiškai patenkintu, jei tik jis norėjo bendradarbiauti ir pasiekti tokio rezultato. Iš anksto Jums dėkojame už pozityvumą!

"Jeigu gali pamokyti klystantį, pamokyk; jei negali, atmink, jog tam tau duotas atlaidumas". - Markas Aurelijus