Plastikinių durų kainų skaičiuoklės

Pasirinkite bet kurią iš žemiau pateiktų plastikinių durų kainų skaičiuoklių, spausdami "skaičiuoti" ir jau netrukus sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujamos durų sistemos ir jų montavimo paslaugų kainos. Tai greita ir tikrai patogu. Sėkmės naudojantis!

Lauko durų kainos skaičiuoklė

Jei Jums reikia šiltų varstomų lauko durų pagrindiniam ar papildomam įėjimui į patalpą ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų plastikinės lauko durys.

Terasos durų kainos skaičiuoklė

Jei Jums reikia didelių, šiltų, labai lengvai ir komfortiškai stumdomų durų į balkoną ar terasą ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų stumdomos terasos durys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Į ką atkreipti dėmesį perkant langus? Langai – ne kasdienis pirkinys, o ilgalaikė investicija. Kurios langų savybės bei funkcijos yra būtinos, o kurios tik marketingo triukai?
Kiek kainuoja plastikiniai langai? Tai pats dažniausias pirkėjų klausimas, į kurį atsakyti - sunkiausia. Kodėl? Nes langų kainą lemia pasirinktas profilis, spalva, stiklo savybės ir t.t.