Dėkojame už užklausą!

 

Sistema automatiškai ją išsiuntė mūsų specialistams.

Jei pildydami užklausą nurodėte teisingus kontaktinius duomenis - jau netrukus, Per 8 valandas mes paruošime Jums išskirtinį komercinį pasiūlymą ir išsiųsime jį Jums - Jūsų nurodytu elektroniniu paštu. Taip Jūs sužinosite, kiek kainuos Jūsų gaminiai! Gavę atsakymus - galėsite pasirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą.

Jei pildydami užklausą nurodėte bet kokius atsitiktinius kontaktinius duomenis - dėja, bet mes negalėsime paruošti Jums specialaus pasiūlymo. Norite gauti komercinį pasiūlymą ir taip sužinoti kiek kainuos Jūsų gaminiai? Užpildykite kainos skaičiuoklę - užklausą dar kartą! Nurodykite teisingus kontaktinius duomenis (ypatingai elektroninį paštą) - tik tada mes turėsime kur išsiųsti pasiūlymą.

Pažadame - Jūsų duomenimis nepiknaudžiausime ir ikyriais nebūsime. Mes niekada Jums neskambinsime. Per visą derybų periodą parašysime tik kelis elektroninius laiškus. Jei pasiūlymas tiks - galėsite pasirinkti mus. Jei netiks - kelių dienų bėgyje mes pamiršime Jus, na o Jūs - mus... :)

 

Labai AČIŪ!

;)

Kiti mūsų gaminiai

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Į ką atkreipti dėmesį perkant langus? Langai – ne kasdienis pirkinys, o ilgalaikė investicija. Kurios langų savybės bei funkcijos yra būtinos, o kurios tik marketingo triukai?
Kiek kainuoja plastikiniai langai? Tai pats dažniausias pirkėjų klausimas, į kurį atsakyti - sunkiausia. Kodėl? Nes langų kainą lemia pasirinktas profilis, spalva, stiklo savybės ir t.t.