Langų spalvos

Langų spalvosDauguma plastikinių langų gali būti ne tik balti, bet ir vienpusiai ar abipusiai spalvoti. Esant poreikiui - vidinė ir išorinė plastikinių langų pusės gali būti ir skirtingų spalvų. Jei derinate langus ir duris prie savo pastato fasado ar norite išgauti mediniams langams būdingą išvaizdą - rinkitės spalvotus arba medžio imitacijos gaminius.

Galime pasiūlyti Jums spalvotų plastikinių langų ar spalvotų plastikinių durų iš plataus standartinių, nestandartinių ar medžio imitacijos spalvų spalvyno. Šie langai yra dengti itin aukštos kokybės laminatu, todėl turi visas įprastiniams plastikiniams gaminiams būdingas savybes, o kartu jų niekada nereikės perdažyti ar kaip kitaip specialiai prižiūrėti, nes gaminių paviršius yra lengvai valomas ir išliks neišblukęs ilgus tarnavimo metus. Paspauskite vieną iš žemiau esančių spalvų nuorodų ir pamatysite, kaip atrodys konkrečios spalvos langai 3D formatu.

* - Atkreipkite dėmesį, kad kompiuterio ekrane matoma spalva gali skirtis nuo faktinės, nes tai priklauso nuo apšvietimo intensyvumo, kuris buvo panaudotas fotografuojant, Jūsų kompiuterio nustatymų, pačio laminato pagaminimo serijos, nes kaskart perderinant stakles neženkliai pakinta ir atspalvis, bei kitų rodiklių, kurių mes negalime įtakoti. Aukščiau pateiktos nuotraukos - tai tik preliminari išvaizda, tačiau ne Jūsų užsakytų langų išvaizdos, spalvos ar atspalvio garantas.

Medžio tekstūros imitacijos spalvų paletė

Vienspalvių spalvų paletė

Mūsų gaminiai

Sužinok KAINAS dabar!

Kainos skaičiuoklės

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikvieskite matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Pateikite užklausą

Jei gaminių daug, jie sudėtingi, reikalaujantys patirties bei išmanymo - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir pateikime mums savo projekto, langų ar balkono brėžinius bei nuotraukas. Toliau viską atliksime mes patys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Į ką atkreipti dėmesį perkant langus? Langai – ne kasdienis pirkinys, o ilgalaikė investicija. Kurios langų savybės bei funkcijos yra būtinos, o kurios tik marketingo triukai?
Kiek kainuoja plastikiniai langai? Tai pats dažniausias pirkėjų klausimas, į kurį atsakyti - sunkiausia. Kodėl? Nes langų kainą lemia pasirinktas profilis, spalva, stiklo savybės ir t.t.