Terasos durys Plastimet Nature HST

Plastimet Nature HST

Terasos durys Plastimet Nature HSTPlastimet Nature HST“ – naujos kartos 9/5 kamerų, 85 mm pločio, 83/100 mm varčios aukščio, 197 mm montavimo gylio pakeliamos nustumiamos plastikinės terasos durys (iš vok. kalbos Hebeschiebetüren), orientuotos tik į pačios aukščiausios kokybės reikalavimų pastatus.

Šio modelio durys yra skirtos tiems, kam reikia išskirtinai didelių gabaritų terasos durų, tačiau dėl per didelio angos dydžio nėra galimybės panaudoti nei įprastinių lygiagrečiai stumdomų ir atverčiamų PSK tipo, nei Plastimet Nature SLIDE durų. Jei vertinate kokybę, turite ribotas finansines galimybes ir Jums reikia aukštų bei plačių stumdomų terasos ar balkono durų - „Plastimet Nature HST“ bus puikus pasirinkimas.

Šio modelio durys buvo sukurtos šiuolaikinio aukštos klasės privataus namo savininkui, norinčiam sujungti savo būstą su kiemu, mėgautis grynu oru ir žaliuojančia aplinka, grožėtis besikeičiančių metų laikų vaizdais tiesiai už lango. Tai dar vienas būdas gyventi gamtoje, turėti platesnę gyvenimo perspektyvą. Plastimet Nature HST durys iš kitų šios kategorijos gaminių išsiskiria išskirtinai aukštomis eksploatacinėmis savybėmis: plati spalvų paletė, išskirtinai didelis konstrukcijos aukštis bei plotis, labai plati konstrukcijos varčia ir pan.

ROTO HST tipo apkaustų sistema yra viena kokybiškiausių, todėl galėsite džiaugtis lengvai, patogiai varstomomis durimis ir ilgu šių terasos durų eksploatavimo laikotarpiu. Dėka inovatyvios varčios prispaudimo funkcijos, gaminys tampa išskirtinai sandariu, gerai izoliuoja šilumą ir apsaugo patalpas nuo išorės triukšmo.

Terasos durų Plastimet Nature HST savybės

Rinkdamiesi „Plastimet Nature HST“ duris, galite rinktis
  • Durų profilio spalvą. Plati spalvų paletė.
  • Durų priedus: orlaides, roletus, tinklelius nuo vabzdžių ir kita.
  • Stiklo paketus: kitų rūšių ir savybių nei rekomenduojami.
  • Rankenas: rakinamas raktu, mygtuku, metalines arba pageidaujamos spalvos.
  • Furnitūros funkcionalumą: priešįsilaužiminę sistemą ir pan.

Terasos durų privalumai

Termoizoliacija

TermoizoliacijaTermoizoliacija ir energetinis efektyvumas. Durys su 2 tarpinių sistema ir 24/48 mm stiklo paketais užtikrina aukštą termoizoliaciją, taip taupydami ne tik šilumą bet ir Jūsų pinigus. Šilumos energija yra sulaikoma namuose, todėl sumažėja šildymo kainos. Tai racionalus ir greitai atsiperkantis taupymo sprendimas.

Furnitūros savybės ir privalumai

HAUTAU ATRIUM® comfort close - patogus užvėrimas

Papildomai komplektuojamas HAUTAU ATRIUM® comfort close funkcinis apkaustų priedas sulėtina, pristabdo ir padeda komfortiškai pristumti ir užverti Jūsų Plastimet Nature HST duris.

Šių durų varčia gali sverti iki 400 kg, todėl šis patobulinimas sukuria naują patirtį ir išskirtinį naudojimo komfortą. Tai švelnaus uždarymo funkcija, veikianti durų uždarymo metu. Tai papidomai užsakoma apkaustų funkcija, kuri gali būti komplektuojama kartu su HAUTAU ATRIUM® comfort stop.

Kiti mūsų gaminiai

Sužinok KAINAS dabar!

Kainos skaičiuoklės

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikvieskite matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Pateikite užklausą

Jei gaminių daug, jie sudėtingi, reikalaujantys patirties bei išmanymo - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir pateikime mums savo projekto, langų ar balkono brėžinius bei nuotraukas. Toliau viską atliksime mes patys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Į ką atkreipti dėmesį perkant langus? Langai – ne kasdienis pirkinys, o ilgalaikė investicija. Kurios langų savybės bei funkcijos yra būtinos, o kurios tik marketingo triukai?
Kiek kainuoja plastikiniai langai? Tai pats dažniausias pirkėjų klausimas, į kurį atsakyti - sunkiausia. Kodėl? Nes langų kainą lemia pasirinktas profilis, spalva, stiklo savybės ir t.t.