Terasos durys Plastimet Nature SLIDE

Plastimet Nature SLIDE

Terasos durys Plastimet Nature SLIDEPlastimet Nature SLIDE“ – novatoriškos 6/4 kamerų, 70 mm pločio, 97 mm varčios aukščio, 140 mm montavimo gylio, 2 tarpinių sistemos stumdomos plastikinės terasos durys, orientuotos į aukštų kokybės reikalavimų pastatų savininkus. Šio modelio durys yra skirtos tiems, kam reikia stumdomų terasos durų, tačiau dėl per didelio angos dydžio nėra galimybės panaudoti įprastines lygiagrečiai stumdomas ir atverčiamas PSK tipo duris (iš vokiečių kalbos Parallel-Schiebe-Kipp).

Šio modelio durys buvo sukurtos šiuolaikiniam reikliam vartotojui, todėl tai idealus pasirinkimas tiek privataus namo, tiek ir aukštesnės klasės daugiabučio pastato išėjimui į terasą ar balkoną. Šios durys iš kitų šios kategorijos gaminių išsiskiria aukštesnėmis eksploatacinėmis savybėmis ir geresnėmis statikos galimybėmis. Jei vertinate kokybę, turite ribotas finansines galimybes ir Jums reikia aukštų bei plačių stumdomų terasos ar balkono durų - „Plastimet Nature SLIDE“ bus puikus pasirinkimas.

Prie „Plastimet Nature SLIDE“ sistemos pranašumų būtina paminėti ir atsparumą temperatūros svyravimams bei išorinės aplinkos poveikiui, pavyzdžiui, lietui, sniegui, drėgmei, vėjui. Mūsų šalies klimato sąlygomis tai labai svarbu ir reikšminga. Pirkdami šį modelį pasirinksite iš plačios durų profilio spalvų paletės ir nesunkiai priderinsite naujas duris prie būsto interjero ir / ar eksterjero. Vokiškos kokybės apkaustai užtikrins patogų terasos durų varstymą ir ilgaamžiškumą.

ROTO Patio Inowa apkaustų sistema yra viena kokybiškiausių, todėl galėsite džiaugtis lengvai, patogiai varstomomis durimis ir ilgu šių terasos durų eksploatavimo laikotarpiu. Dėka inovatyvios varčios prispaudimo funkcijos, gaminys tampa išskirtinai sandariu, gerai izoliuoja šilumą ir apsaugo patalpas nuo išorės triukšmo.

Terasos durų Plastimet Nature SLIDE savybės

Rinkdamiesi „Plastimet Nature SLIDE“ duris, galite rinktis
  • Durų profilio spalvą. Plati spalvų paletė.
  • Durų priedus: orlaides, roletus, tinklelius nuo vabzdžių ir kita.
  • Stiklo paketus: kitų rūšių ir savybių nei rekomenduojami.
  • Rankenas: rakinamas raktu, mygtuku, metalines arba pageidaujamos spalvos.
  • Furnitūros funkcionalumą: priešįsilaužiminę sistemą ir pan.

Terasos durų Plastimet Nature SLIDE privalumai

Technologinė inovacija ir išskirtinumas

Naujos kartos inovatyvi stumdomų durų sistema, savyje apjungianti tiek PSK tipo (atverčiamų nustumiamų) tiek ir HST tipo (pakeliamų nustumiamų) sistemų privalumus.

Stumdoma konstrukcijos dalis turi savo bėgelį, varčios sandarumas užtikrinamas prispaudžiant varčią prie staktos (sandarumo kryptis iš vidaus į lauką).

Terasos durų privalumai

Termoizoliacija

TermoizoliacijaTermoizoliacija ir energetinis efektyvumas. Durys su 2 tarpinių sistema ir 24/40 mm stiklo paketais užtikrina aukštą termoizoliaciją, taip taupydami ne tik šilumą bet ir Jūsų pinigus. Šilumos energija yra sulaikoma namuose, todėl sumažėja šildymo kainos. Tai racionalus ir greitai atsiperkantis taupymo sprendimas.

Kiti mūsų gaminiai

Sužinok KAINAS dabar!

Kainos skaičiuoklės

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikvieskite matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Pateikite užklausą

Jei gaminių daug, jie sudėtingi, reikalaujantys patirties bei išmanymo - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir pateikime mums savo projekto, langų ar balkono brėžinius bei nuotraukas. Toliau viską atliksime mes patys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Į ką atkreipti dėmesį perkant langus? Langai – ne kasdienis pirkinys, o ilgalaikė investicija. Kurios langų savybės bei funkcijos yra būtinos, o kurios tik marketingo triukai?
Kiek kainuoja plastikiniai langai? Tai pats dažniausias pirkėjų klausimas, į kurį atsakyti - sunkiausia. Kodėl? Nes langų kainą lemia pasirinktas profilis, spalva, stiklo savybės ir t.t.