Balkonų stiklinimas aliuminiu

Balkonų stiklinimas aliuminiu – neabejotinai vienas moderniausių balkonų stiklinimo būdų. Nors rinkoje ši stiklinimo sistema atsirado palyginti ne taip ir seniai, netruko įsitvirtinti ir konkuruoja su daugeliui nuo seno įprasta plastikine stiklinimo sistema. Balkonų stiklinimą rėminėmis aliuminio konstrukcijomis galite išgirsti vadinant šaltu stiklinimo būdu.

Balkonų stiklinimas aliuminiuKalbant apie vizualinį aspektą, tai rėminė aliuminio konstrukcija yra šiuolaikiška, estetiška bei moderni, todėl jei prioritetu yra grožis, tai šis stiklinimo būdas neabejotinai nukonkuruoja įprastą plastikinę sistemą. Maža to, balkonai su aliuminio rėmu kainuos kiek mažiau nei balkono stiklinimas plastiko sistema.

Tvirtumas ir ilgaamžiškumas – labai svarbūs aspektai. Verta paminėti, kad aliuminio profiliai yra net 7 kartus tvirtesni už medinius profilius ir 2–3 kartus tvirtesni nei plastikiniai profiliai. Todėl įstiklinę balkoną rėmine aliuminio konstrukcija galėsite pamiršti balkono priežiūros ypatumus – jo nereikės nei periodiškai dažyti, nei keisti po kelerių metų.

Balkonų stiklinimas aliuminiu – tai stiklinimas slankiojančia sistema, todėl bus geriausias pasirinkimas, jei Jūsų balkonas nedidelis, siauras arba jame laikote daug daiktų ir / ar baldų. Tokiems balkonams plastiko sistema netinka, nes jos langai atsiveria į patalpą, o slankiojanti aliuminio konstrukcija bus pats tas, kadangi ji nenaudoja patalpos erdvės. Tai bus praktiškas ir labai patogus pasirinkimas, nes norėdami pravėdinti balkoną, varčią nustumsite į šoną ir ji neklius nei jums, nei daiktams.

Balkonų stiklinimo aliuminiu privalumai
  • sistema estetiška ir šiuolaikiška;
  • kainuoja mažiau nei plastikinė sistema;
  • užtikrinamas tvirtumas;
  • idealiai tinka mažiems, siauriems balkonams ar tiems, kuriuose daug daiktų ir / ar baldų;
  • ši sistema lengva, todėl neapkrauna balkono konstrukcijos papildomu dideliu svoriu;
  • galimybė pasirinkti profilio spalvą;
  • tai puiki apsauga nuo vėjo, dulkių ir kitų nešvarumų iš lauko;
  • nesideformuoja, nes aliuminis atsparus temperatūrų pokyčiams.

šaltas balkonu stiklinimas

Aliuminio stiklinimo sistema yra lengva, palyginti su plastikine sistema, todėl puikiai tinka ir senos statybos daugiabučiams, kurių balkonams didelis svoris gali būti net pavojingas. Aliuminio sistemos yra tikras išsigelbėjimas tiems, kurių balkonų konstrukcijos yra silpnokos ir dėl to jų negalima stiklinti plastikine balkonų stiklinimo sistema. Maža to, aliuminio sistema pasižymi stiprumu, atsparumu korozijai, todėl Jūsų balkonas ilgai atrodys reprezentatyviai, nereikalaus periodiškos priežiūros ir investicijų.

Nusprendę balkoną stiklinti rėmine aliuminio konstrukcija galėsite pasirinkti pageidaujamą spalvą. Todėl turėsite galimybė balkono rėmų spalvą priderinti prie namų interjero ar namo eksterjero. Spalvoti profiliai dažomi milteliniu būdu – tai kokybiškas ir ilgaamžis sprendimas. Neribokite savo fantazijos, nes pasirinkti galėsite iš plačios spalvinės gamos.

Balkonų stiklinimas aliuminiu – puikus sprendimas tiems, kurie nori balkono erdvę apsaugoti nuo vėjo, dulkių, medžių lapų ir kitų iš lauko patenkančių nešvarumų. Taip pat ši stiklinimo sistema balkoną apsaugos ir nuo lietaus šiltuoju metų laiku bei nuo sniego žiemą.

Tarp daugybės šios sitemos privalumų yra ir trūkumų. Tai sistema, stirta apstiklinti negyvenamas patalpas: balkonus, terasas, lodžijas ir kitas panašias erdves, kuriose norima leisti dalį laiko, tačiau neplanuojama gyventi.

balkonu stiklinimas aliuminiuTai reiškia, kad stumdoma aliuminio balkonų stiklinimo sistema nerekomenduojama, jei balkono erdvėje planuojate įrengti gyvenamąją patalpą, t. y. praplėsti namų erdvę, arba jei norite balkoną paversti poilsio zona, vaikų žaidimų kambarėliu, gėlių kampeliu ir pan. Vien dėl to, kad tai šalta stiklinimo sistema, ir žiemą klimatas bus tiesiog per daug šaltas ir nemalonus.

Tokiu atveju ženkliai geresnis pasirinkimas bus plastikinė sistema, garantuojanti aukščiausio lygio saugumą, šilumą ir garso izoliaciją. Aliuminio sistema taip pat pasižymi minėtomis savybėmis, tačiau jos nusileidžia plastikinės sistemos charakteristikoms. Balkono stiklinimas aliuminio sistema tiks tiems, kurie prioritetu laiko vizualinį vaizdą, eleganciją, estetiką ir modernumą bei nori geriausios apsaugos nuo kritulių ir šiukšlių.

Susisiekite su mumis arba atvykite pas mus, ir mes aiškiai ir detaliai parodysime, kaip atrodo skirtingos balkonų stiklinimo sistemos ir padėsime pasirinkti praktiškiausią variantą būtent Jums!

Sužinok KAINAS dabar!

Kainos skaičiuoklės

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikvieskite matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Pateikite užklausą

Jei gaminių daug, jie sudėtingi, reikalaujantys patirties bei išmanymo - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir pateikime mums savo projekto, langų ar balkono brėžinius bei nuotraukas. Toliau viską atliksime mes patys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Kaip apstiklinti balkoną? Svarstote ką rinktis: stiklinimą plastikine varstoma sistema ar stiklinimą stumdoma aliuminio konstrukcija? Straipsnyje pateikiama objektyvi informacija apie skirtingus stiklinimo būdus ir galimybes, su aprašymais, nuotraukomis ir pavyzdžiais.
Kada reikalingi leidimai? Leidimas stiklinti balkoną daugiabučiame pastate, kuriame Jūs tik bendrasavininkas arba leidimas keisti senus langus bei duris saugomo paveldo objekte: ar šių leidimų reikia, kaip juos gauti, kokia tvarka ir procedūros?