Raštuoti stiklai

Daugumoje atvejų langai būna skaidriais poliruotais stiklais, tačiau kartais būna situacijų, kai patalpoje reikia daugiau privatumo. Jei langų angos didelės arba jei saulės šviesos kiekis, patenkantis į patalpos vidų nėra svarbus - galima rinktis stiklo paketus su matiniais arba tonuotais stiklais. Kitu atveju vienintelis racionalus pasirinkimas - raštuoti stiklai (specialūs dekoratyviniai, raštais puošti stiklai).

Stiklo paketai su raštuotais stiklais gali atlikti kelias funkcijas: pagerinti gaminio estetinę išvaizdą, priderinti prie patalpos interjero ar exterjero, paslėpti nuo smalsių akių nepageidaujamas patalpos zonas. Žiūrint pro stiklo paketą su raštuotu stiklu daiktų ar žmonių kontūrai, siluetai matosi, tačiau labai neaiškiai, sulietai.

Gaminius su raštuotais stiklais dažniausiai renkasi vonių, tualetų, persirengimo patalpų apstiklinimui, taip pat viešos paskirties objektuose, kuriuose teikiamos asmeninės paskirties paslaugos žmonėms.

Gaminių su raštuotais stiklais priežiūra niekuo nesiskiria nuo paprastų stiklų priežiūros, todėl kad daugumos šių stiklų nelygi raštuota pusė buna atsukta į vidinę stiklo paketo pusę (tačiau būna išimčių, priklausančių nuo konkretaus rašto savybių).

* - Atkreipkite dėmesį, kad kompiuterio ekrane matomas raštas gali skirtis nuo faktinio, nes tai priklauso nuo apšvietimo intensyvumo, kuris buvo panaudotas fotografuojant, Jūsų kompiuterio nustatymų, pačio raštuoto stiklo gamintojo, pagaminimo partijos, nes kaskart perderinant stakles neženkliai pakinta ir textrūra, bei kiti rodikliai, kurių mes negalime įtakoti. Aukščiau pateiktos nuotraukos - tai tik preliminari išvaizda, tačiau ne Jūsų užsakytų langų išvaizdos, tekstūros ar atspalvio garantas.

Dekoratyvinių raštuotų stiklų asortimentas

Mūsų gaminiai

Sužinok KAINAS dabar!

Kainos skaičiuoklės

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikvieskite matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Pateikite užklausą

Jei gaminių daug, jie sudėtingi, reikalaujantys patirties bei išmanymo - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir pateikime mums savo projekto, langų ar balkono brėžinius bei nuotraukas. Toliau viską atliksime mes patys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Į ką atkreipti dėmesį perkant langus? Langai – ne kasdienis pirkinys, o ilgalaikė investicija. Kurios langų savybės bei funkcijos yra būtinos, o kurios tik marketingo triukai?
Kiek kainuoja plastikiniai langai? Tai pats dažniausias pirkėjų klausimas, į kurį atsakyti - sunkiausia. Kodėl? Nes langų kainą lemia pasirinktas profilis, spalva, stiklo savybės ir t.t.