Dažniausiai užduodami klausimai

Dažniausiai užduodami klausimaiTam, kad Jūsų langai ilgai tarnautų, juos privalu tinkamai prižiūrėti. Langas tik iš pirmo žvilgsnio yra paprastas, didelių žinių ir patirties naudojant nereikalaujantis gaminys. Šiuolaikiniai plastikiniai langai - tai pažangūs stiklo, metalo ir plastiko technologijų junginiai, kurie ilgai tarnaus tik tada, jei juos tinkamai prižiūrėsite. Langų specialistai juokauja, kad daugumai vartotojų langas - tai skaidrus stiklas ir patogi rankena. Švarus, skaidrus stiklas - tai tinkamas Jūsų būsto apšvietimas, komfortas stebint lauko aplinką. Kokybiška rankena - tai geras pojūtis gaminį varstant, keičiant jo padėtis. Visgi - šis gaminys daug sudėtingesnis, nei gali pasirodyti.

Jei naujų langų dar neturite ir dar tik svarstote juos įsigyti, renkatės informaciją turime jus nuliūdinti - labai lengva nebus. Šiuo metu rinkoje labai daug gamintojų, montuotojų ir pardavėjų, kiekvienas iš jų siūlo ir rekomenduoja būtent savo produkciją, pabrėžia jos privalumus, nutyli silpnas vietas bei trūkumus. Visgi - mes pasistengėme ir Jūsų patogumui aprašėme esmines vietas, kurias reikia įvertinti, renkantis langų gamintoją bei pačius langus.

Plačiau apie langų pasirinkimą ir langų kainas

Į ką atkreipti dėmesį perkant langus?

Kriterijų tikrai daug ir įvertinti vertėtų tokius dalykus: langų gamintojo reputaciją, tai, ar parduoda su sutartiniais įsipareigojimais, kokia montuotojų kvalifikacija, lango profilio kokybė, lango sistemos modelis, pasirinkti stiklo paketai, sukomplektuoti apkaustai, apkaustų bazinės funkcijos, montavimo rūšis ir dar daugiau.

Daugiau apie LANGŲ PASIRINKIMĄ.

Tam, kad tinkamai pasirinkti, reikia nemažai išmanyti, arba nemažai paskaityti. Iš tikro šiuolaikinį plastikinį langą sudaro net keli labai svarbūs, iš skirtingų medžiagų ir skirtingomis technologijomis pagaminti komponentai, kurių kokybė, panaudotos žaliavos ir tinkama priežiūra galutinai lemia, kaip ilgai tarnaus Jūsų gaminiai.

Plačiau apie langų komponentus

Kas yra langų profiliai?

Profilis – tai iš itin aukštos kokybės plastiko gaminamas lango rėmas arba varčia. Šis konstruktas nėra pilnaviduris, viduje turi oro tarpus, atskirtus pertvaromis, ir vadinamus kameromis. Lietuvoje populiariausi yra vokiški profiliai. Dauguma langų gamintojų akcentuoja tik plastikinio lango profilio plotį ir kamerų skaičių. Tai svarbu, tačiau tik iš dalies. Norint iš tikro palyginti profilius, reikia įvertinti visus jų kokybę lemiančius rodiklius: žaliavos, iš kurios jie pagaminti, sudėtį, profilio plotį, profilio kamerų skaičių, profilio išorinių sienelių storį, profilio vidinių sienelių storį, profilio sienelių sujungimus, papildomus vidinius sutvirtinimo/perskyrimo taškus. Visos šios savybės lemia tiek plastikinių langų termoizoliacines savybes, tiek ir langų tvirtumą, atsparumą deformacijoms.

Daugiau apie LANGŲ PROFILIUS.

Net ir sukaupus tiek informacijos negalite būti tikri, kad esate puikiai pasikaustę, ir jau galite imti ir pirkti. Kiekvienas produktas, kiekvienas komponentas turi savo subtilybių, apie kurias vertėtų išmanyti, prieš užsakant. Taip pat, net ir tinkamai pasirinkus gaminį reikia gerai pasigilinti į tai, kur bus montuojami nauji gaminiai, ir ar jiems nekeliami papildomi įstatymų reikalavimai.

Plačiau apie langų terminus ir leidimus

Kada reikalingi leidimai?

Kada reikalingas leidimas balkonui stiklinti? Statybą leidžiančių dokumentų išdavimą reglamentuoja Statybos techninis reglamentas STR 1.07.01:2010 ir jo 6 priedas „Statybą leidžiantys dokumentai“ (toliau tekste – Statybos reglamentas). Remiantis Statybos reglamentu, rašytiniai pritarimai paprastojo remonto (o balkono stiklinimas priskiriamas paprastajam remontui) aprašui privalomi mieste (išskyrus sodininkų bendrijų teritorijas), konservacinio prioriteto ar kompleksinėje saugomoje teritorijoje ir jų apsaugos zonose, kultūros paveldo objekto teritorijoje, kultūros paveldo vietovėje atliekant šiuos ypatingo ar neypatingo statinio paprastojo remonto darbus: keičiant pastato fasado ar šlaitinio stogo dangą; pastato fasade iš gatvės pusės užtaisant esamus langus, duris, kitas angas; įstiklinant daugiabučio namo ar visuomeninės paskirties pastato balkonus, lodžijas; keičiant pastato fasado elementus.

Daugiau apie REIKALINGUS LEIDIMUS.

Jau turite langus, tačiau nesate patenkinti jų funkcionalumu arba savybėmis? Norint pasiekti, kad Jūsų langai ilgai tarnautų, reikia juos tinkamai prižiūrėti. Yra daug įvairių gedimų arba netinkamo lango funkcionavimo situacijų, dėl kurių visada bandoma apkaltinti langų gamintojus arba langų montuotojus, kai tuo tarpu tai - tik netinkamos eksploatacijos, priežiūros arba fizikinių savybių padariniai. Susipažinkite su pačiomis dažniausiomis netinkamo langų funkcionalumo situacijomis.

Plačiau apie tinkamą langų eksploatavimą

Kodėl plastikiniai langai rasoja iš vidaus?

Nors langų rasojimas sukelia daug nepatogumų patalpų savininkams, visgi reikia suprasti, kad šias bėdas suversti naujai nupirktam langui nėra nei teisinga, nei objektyvu. Juk langas nei šildo, nei šaldo, nei drėkina, nei džiovina. Tinkamui patalpų mikroklimatui sudaryti yra sukurti šildytuvai, džiovintuvai, drėkintuvai. Tuo tarpu langai turi būti tiesiog sandarūs. Galiausiai, patalpų savininkui netinkamai besirūpinant patalpų mikroklimatu (temperatūra ir oro drėgnumu), tas sandarumas ir tampa pagrindine langų rasojimo pasekme, bet ne priežastimi.

Daugiau apie langų RASOJIMĄ IŠ VIDAUS.

Tai tik nedidelė dalis iš to, ką mes žinome arba su kuo mes kasdien susiduriame, gamindami ir montuodami plastikinius arba medinius langus. Tai tikrai - labai sudėtingas ir daugiafunkcinis gaminys, kurio kokybė priklausys tiek ir nuo tinkamo pasirinkimo, sukomplektavimo, sumontavimo, tiek ir nuo teisingos priežiūros bei eksploatavimo. Jei turite daugiau klausimų arba neradote ieškomos informacijos - susisiekite su mumis šioje svetainėje nurodytais kontaktai, ir mes labai pasistengsime Jums padėti.


Sėkmingo Jums pirkinio ir ilgo gaminio tarnavimo!

Sužinok KAINAS dabar!

Kainos skaičiuoklės

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikvieskite matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Pateikite užklausą

Jei gaminių daug, jie sudėtingi, reikalaujantys patirties bei išmanymo - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir pateikime mums savo projekto, langų ar balkono brėžinius bei nuotraukas. Toliau viską atliksime mes patys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Kokios balkonų stiklinimo kainos? Kartu su plastikiniais langais dažnai užsakomos ar keičiamos balkono stiklinimo sistemos. Rinktis viską iš vienų rankų tiesiog išmintinga. Sužinok mūsų balkonų stiklinimo kainas dabar!
Kokios šarvuotų durų kainos? Kartu su balkonų stiklinimo sistemomis labai dažnai kartu užsakomos ir keičiamos namo ar buto išorinės (pagrindinės) durys. Rinktis viską iš vienų rankų tiesiog išmintinga. Sužinok mūsų šarvuotų durų kainas dabar!