Stumdomos durys Plastimet Nature ALVERSA

Plastimet Nature ALVERSA

Plastimet Nature ALVERSAPlastimet Nature ALVERSA“ - novatoriškos 6 kamerų, 80 mm pločio, 2 tarpinių sistemos premium klasės stumdomos plastikinės terasos ar balkono durys, orientuotos į aukštų kokybės reikalavimų pastatų savininkus, kurie ieško A energetinio efektyvumo klasės gaminio.

Šio modelio terasos durys buvo sukurtos šiuolaikiniam reikliam vartotojui, todėl tai idealus pasirinkimas tiek privataus namo, tiek ir daugiabučio pastato durų angų apstiklinimui. Išskirtinį jų populiarumą lemia geros fizikinės savybės ir priimtina kaina. 

Jei vertinate kokybę, tačiau turite ribotas finansines galimybes, tai „Plastimet Nature ALVERSA“ bus puikus pasirinkimas – už itin patrauklią kainą įsigysite aukščiausius techninius duomenis turinčias terasos duris, užtikrinančias puikią šilumos ir garso izoliaciją.

Prie „Plastimet Nature ALVERSA“ pranašumų būtina paminėti ir atsparumą temperatūros svyravimams bei išorinės aplinkos poveikiui, pavyzdžiui, lietui, sniegui, drėgmei, vėjui. Atsižvelgiant į mūsų šalies oro sąlygas, tai šis pranašumas labai reikšmingas. Pirkdami šį modelį pasirinksite iš plačios durų profilio spalvų paletės ir nesunkiai priderinsite naujas duris prie būsto interjero ir / ar eksterjero. Vokiškos kokybės apkaustai užtikrins patogų terasos durų varstymą ir ilgaamžiškumą.

Bazinis priešįsilaužiminis apkaustas užtikrins didesnį saugumą Jums ir Jūsų namams. ROTO Patio Alversa PS AIR COM apkaustų sistema yra viena kokybiškiausių, todėl galėsite džiaugtis lengvai, patogiai varstomomis durimis ir ilgu šių terasos durų eksploatavimo laikotarpiu. O mikroventiliacijos funkcija leis užtikrinti oro cirkuliaciją namuose. Tai ypač aktuali funkcija tiems, kurie stumdomas duris montuos senos statybos name, kuriame nepasirūpinta kokybiška vėdinimo sistema.

Stumdomų Plastimet Nature ALVERSA durų savybės

Rinkdamiesi „Plastimet Nature ALVERSA“ duris, galite rinktis
  • Durų profilio spalvą. Plati spalvų paletė.
  • Durų priedus: orlaides, roletus, tinklelius nuo vabzdžių ir kita.
  • Stiklo paketus: kitų rūšių ir savybių nei rekomenduojami.
  • Rankenas: rakinamas raktu, mygtuku, metalines arba pageidaujamos spalvos.
  • Furnitūros funkcionalumą: priešįsilaužiminę sistemą ir pan.

Stumdomų durų privalumai

Termoizoliacija

TermoizoliacijaTermoizoliacija ir energetinis efektyvumas. Durys su 2 tarpinių sistema ir 24/44 mm stiklo paketais užtikrina aukštą termoizoliaciją, taip taupydami ne tik šilumą bet ir Jūsų pinigus. Šilumos energija yra sulaikoma namuose, todėl sumažėja šildymo kainos. Tai racionalus ir greitai atsiperkantis taupymo sprendimas.

Kiti mūsų gaminiai

Sužinok KAINAS dabar!

Kainos skaičiuoklės

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikvieskite matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Pateikite užklausą

Jei gaminių daug, jie sudėtingi, reikalaujantys patirties bei išmanymo - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir pateikime mums savo projekto, langų ar balkono brėžinius bei nuotraukas. Toliau viską atliksime mes patys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Į ką atkreipti dėmesį perkant langus? Langai – ne kasdienis pirkinys, o ilgalaikė investicija. Kurios langų savybės bei funkcijos yra būtinos, o kurios tik marketingo triukai?
Kiek kainuoja plastikiniai langai? Tai pats dažniausias pirkėjų klausimas, į kurį atsakyti - sunkiausia. Kodėl? Nes langų kainą lemia pasirinktas profilis, spalva, stiklo savybės ir t.t.