Plastikinės lauko durys

Dauguma tų, kas ieško lauko durų, vietoje filinginių medinių arba šarvuotų metalinių renkasi šiuolaikines plastikines duris. Kuo jos tokios įpatingos? Svarbiausi šių durų privalumai, stipriai išskiriantys jas iš kitų gaminių rūšių tai labai ilgas tarnavimo laikas, supaprastinta priežiūra ir išskirtinai nedidelė kaina. Plastikinės durys - puiki alternatyva kitoms durų rušims, niekuo joms nenusileidžianti, o daugeliu parametrų net ir lenkianti. Plastikinių išorinių durų profiliai laminuojami reikalingos spalvos laminatu, taip pasiekiant reikalingą durų spalvą ir papildomą jų apsaugą.

plastikinės durys

 

Plastikinių durų savybės

Plastikinių durų privalumai
  • atsparios įbrėžimams ir įtrūkimams;
  • atsparios drėgmei ir vandeniui;
  • niekada nesitraukia džiūstant, nebringsta, nesisluoksniuoja;
  • praktiškai nekeičia formos ir išvaizdos bėgant metams;
  • išskirtinai ilgaamžės, reikalaujančios minimalios priežiūros;
  • ženkliai lengvesnės, todėl rečiau pasėda nuo savo svorio;
  • turi aukštesnę termo ir garso izoliaciją;
  • galimas didesnis stiklinio paviršiaus plotas - daugiau šviesos.

Plastikinių durų rūšys

Plastikinės lauko durys

plastikinės išorinės lauko durysNepriklausomai nuo pasirinkto plastikinių išorinių durų užpildo (stiklo paketo ar termo plokštės), jos bus vienodai tvirtos, šiltos ir ilgaamžės. Šios durys gaminamos iš specialių išorinių durų staktos ir išorinių durų varčios profilių, juos sustiprinant cinkuoto plieno armuote, suvirinant ir kampus papildomai sutvirtinant plieniniais kampuočio profiliais.

Norint turėsi šviesą gerai praleidžiančias, tačiau kartu ir itin saugias išorines duris, galima rinktis saugų laminuotą stiklo paketą, atsparų smūgiams bei įsilaužimams. Tokio stiklo paketo stiklai gaminami specialios technologijos būdu iš kelių stiklo lakštų, tarp kurių aukšto slėgio klijavimo metu būna įterpta saugi polimerinė apsauginė plėvelė, kuri laiko stiklą jo skilimo ar dūžio atveju.

Plastikinės išorinės durys gali atsidaryti tiek į lauką, tiek ir į patalpos vidų. Jos kaustomos įprastine išorinių durų furnitūra su trimis vyriais arba papildomai stiprinamos priešįsilaužiminiais apkaustais. Esant poreikiui tvirtinamas automatinis slenkstis, elektroninė sklendė, antra spyna ar durų pritraukėjas.

Standartiškai lauko durys komplektuojamos su žemu aliuminio slenksčiu, tačiau užsakovui pageidaujant galime pagaminti ir duris su aukštu balkono durų slenksiu. 

Skaičiuoti lauko durų kainas .

Sužinok KAINAS dabar!

Kainos skaičiuoklės

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikvieskite matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Pateikite užklausą

Jei gaminių daug, jie sudėtingi, reikalaujantys patirties bei išmanymo - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir pateikime mums savo projekto, langų ar balkono brėžinius bei nuotraukas. Toliau viską atliksime mes patys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Vokiški plastikiniai langai - tai jau seniai ne kilmės šalies, o atitinkamos kokybės ženklas. Pirkėjai, ieškodami "vokiškų langų" - ieško aukštos kokybės gaminio ir profesionaliai atliktos paslaugos.
Kokybiški plastikiniai langai - kas tai yra, kaip vertinama langų kokybė, kurie lango elementai ir parametrai yra svarbiausi? Lango profilis, stiklo paketas ar apkaustai - kas svarbiau?