Plastimet Click-On AD

Plastimet Click-On ADPlastimet Click-On AD“ - novatoriški 6 kamerų, 80 mm pločio, 2 tarpinių sistemos premium klasės plastikiniai langai, orientuoti į aukštų kokybės reikalavimų pastatų savininkus, kurie ieško A+ energetinio efektyvumo klasės gaminio.

Šio modelio langai buvo sukurti šiuolaikiniam reikliam vartotojui, todėl tai idealus pasirinkimas tiek privataus namo, tiek ir daugiabučio pastato angų apstiklinimui. Išskirtinį jų populiarumą lemia geros fizikinės savybės ir priimtina kaina. 

Jei vertinate kokybę, tačiau turite ribotas finansines galimybes, tai „Plastimet Click-On AD“ bus puikus pasirinkimas – už itin patrauklią kainą įsigysite aukščiausius techninius duomenis turinčius langus, užtikrinančius puikią šilumos ir garso izoliaciją.

Prie „Plastimet Click-On AD“ pranašumų būtina paminėti ir atsparumą temperatūros svyravimams bei išorinės aplinkos poveikiui, pavyzdžiui, lietui, sniegui, drėgmei, vėjui. Atsižvelgiant į mūsų šalies oro sąlygas, tai šis pranašumas labai reikšmingas. Pirkdami šį modelį pasirinksite iš plačios lango profilio spalvų paletės ir nesunkiai priderinsite naujus langus prie būsto interjero ir / ar eksterjero. Vokiškos kokybės apkaustai užtikrins patogų lango varstymą ir ilgaamžiškumą.

Bazinis priešįsilaužiminis apkaustas užtikrins didesnį saugumą Jums ir Jūsų namams. ROTO NT apkaustų sistema yra viena kokybiškiausių, todėl galėsite džiaugtis lengvai, patogiai varstomu langu ir ilgu lango eksploatavimo laikotarpiu. O mikroventiliacijos funkcija leis užtikrinti oro cirkuliaciją namuose. Tai ypač aktuali funkcija tiems, kurie plastikinius langus montuos senos statybos daugiabutyje ar name, kuriame nepasirūpinta kokybiška vėdinimo sistema.

Plastikinių Plastimet Click-On AD langų savybės

Rinkdamiesi „Plastimet Click-On AD“ langus, galite rinktis
  • Lango profilio spalvą. Plati spalvų paletė.
  • Langų priedus: orlaides, roletus, tinklelius nuo vabzdžių ir kita.
  • Stiklo paketus: kitų rūšių ir savybių nei rekomenduojami.
  • Rankenas: rakinamas raktu, mygtuku, metalines arba pageidaujamos spalvos.
  • Furnitūros funkcionalumą: laipsnišką atvertimą, priešįsilaužiminę sistemą ir pan.

Plastikinių langų privalumai

Termoizoliacija

TermoizoliacijaTermoizoliacija ir energetinis efektyvumas. Langai su 2 tarpinių sistema ir 24/44 mm stiklo paketais užtikrina aukštą termoizoliaciją, taip taupydami ne tik šilumą bet ir Jūsų pinigus. Šilumos energija yra sulaikoma namuose, todėl sumažėja šildymo kainos. Tai racionalus ir greitai atsiperkantis taupymo sprendimas.

Furnitūros savybės ir privalumai

Bazinis priešįsilaužiminis apkaustas

Kiekviename mūsų varstomame lange montuojame po vieną nemokamą priešįsilaužiminį apkaustą. Tai bazinė langų apsauga, ir esant poreikiui priešįsilaužiminių mazgų skaičių galima padidinti.

Vienas iš dažniausiai pasitaikančių įsilaužimo į pataltas per plastikinius langus būdų - varčios rankenos atfiksavimas, užkišant laužtuvą ir bekilnojant varčią aukštyn - žemyn. Mūsų lange sumontuotas net ir vienas priešįsilaužiminis apkaustas ženkliai apsunkina tokio įsilaužimo galimybę.

Kiti mūsų gaminiai

Sužinok KAINAS dabar!

Kainos skaičiuoklės

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikvieskite matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Pateikite užklausą

Jei gaminių daug, jie sudėtingi, reikalaujantys patirties bei išmanymo - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir pateikime mums savo projekto, langų ar balkono brėžinius bei nuotraukas. Toliau viską atliksime mes patys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Į ką atkreipti dėmesį perkant langus? Langai – ne kasdienis pirkinys, o ilgalaikė investicija. Kurios langų savybės bei funkcijos yra būtinos, o kurios tik marketingo triukai?
Kiek kainuoja plastikiniai langai? Tai pats dažniausias pirkėjų klausimas, į kurį atsakyti - sunkiausia. Kodėl? Nes langų kainą lemia pasirinktas profilis, spalva, stiklo savybės ir t.t.