Pasirinkite bet kurią iš žemiau pateiktų gaminių kainų skaičiuoklių, spausdami "skaičiuoti" ir jau netrukus sužinosite, kiek kainuos Jūsų langai, durys ar balkonų stiklinimo sistemos. Tai greita ir tikrai patogu. Sėkmės naudojantis!

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir balkono durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Jei norite sužinoti balkonų stiklinimo kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Optimaliausi
Plastikiniai langai
CLICK-ON AD

Novatoriški 6 kamerų, 80 mm pločio, 2 tarpinių sistemos premium klasės plastikiniai langai, orientuoti į aukštų kokybės reikalavimų pastatų savininkus, kurie ieško A energetinio efektyvumo klasės gaminio.

Šilčiausi
Plastikiniai langai
CLICK-ON MD

išskirtinės kokybės, 6 kamerų, 80 mm pločio, 3 tarpinių sistemos, premium klasės langai, orientuoti į individualių namų savininkus, kurie statosi namus ir nori pasiekti A++ energetinio efektyvumo klasę.

Populiariausi
Plastikiniai langai
ELITE 90

išskirtiniai 6 kamerų ir 80/90 milimetrų pločio plastikiniai langai, pasižymintys labai aukšta kokybe ir gera kainas. Šio modelio langai buvo kurti A energetinio efektyvumo klasės gyvenamųjų ir visuomeninių pastatų savininkams.

Pragmatiškiausios
Plastikinės durys
THERMAL 70

Populiariausios 5 kamerų ir 70/70 milimetrų pločio plastikinės lauko durys, pasižyminčios vidutinėmis savo klasėje fizikinėmis savybėmis ir išskirtinai patrauklia kaina. Šios durys puikiai tiks daugumai renovuojamų ir naujai statomų pastatų, kuriems nekeliami aukščiausi termoizoliaciniai reikalavimai.

Žinomiausios
Plastikinės durys
GEALAN S8000 IQ

Lietuvoje geriausiai žinomos padidintos statikos, 5 kamerų ir 74/74 milimetrų pločio plastikinės lauko durys, turinčios aukštesnes nei vidutines fizikines savybes ir kokybę atitinkančią kainą.

Praktiškiausios
Stumdomos durys
PSK PATIO ALVERSA

Naujos kartos, 6 kamerų, 80/90 mm pločio stumdomosios durys, turinčios aukštas technines savybes ir patogų valdymą. Šios durys sukurtos terasas ir lodžijas stiklinantiems pastatų savininkams, nerintiems sutaupyti.

Prestižiškiausios
Stumdomos durys
HST Gealan S8000

Tai 6 kamerų, 83/83 mm pločio, Išskirtinių technologijų stumdomos durys sukurtos tiems, kas vertina kokybę ir komfortą. Tai pačios brangiausios iš galimų stumdomų durų, kurias vertėtų rinktis tada, kai būtina sumontuoti aukščiausios klasės gaminį ir nėra vietos kompromisams.

previous arrow
next arrow

Plastimet Click-On AD
Plastimet Click-On MD
Plastimet Elite 90
Plastimet Thermal
Gealan S8000 IQ
PSK PATIO ALVERSA
HST Gealan S8000
previous arrow
next arrow

Sužinok KAINAS dabar!
Sužinok KAINAS dabar!
Sužinok KAINAS dabar!
Kainos skaičiuoklės

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Pateikite užklausą

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis į tai, kaip veikia kainų skaičiuoklė - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir pateikime mums savo projekto, langų ar balkono brėžinius bei nuotraukas. Toliau viską atliksime mes patys.

Bendraukime gyvai

Turite klausimų, reikia konsultacijos dabar? Jūsų patogumui galime pakonsultuoti gyvai, messengeriu, telefonu, e.paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik pageidausite. Esame tikri – mes galėsime Jums padėti.