Plastikinės durys Plastimet Invite MD OUT

Lauko durys Plastimet Invite MD OUT

Plastikinės durys Plastimet Invite MDPlastimet Invite MD OUT" - į lauką atidaromos naujos kartos 5/5 kamerų ir 80/80 milimetrų pločio, 3 padidinto atsparumo trinčiai ir gniuždymui įveriamų EPDM sandarinimo tarpinių sistemos plastikinės lauko durys, pasižyminčios vidutinėmis savo klasėje fizikinėmis savybėmis ir išskirtinai patrauklia kaina. Šios durys puikiai tiks daugumai renovuojamų ir naujai statomų pastatų, kuriems nekeliami aukščiausi termoizoliaciniai reikalavimai.

Bazinis priešįsilaužiminis apkaustas užtikrins didesnį saugumą Jums ir Jūsų namams. ROTO NT apkaustų sistema yra viena kokybiškiausių, todėl galėsite džiaugtis lengvai, patogiai varstomomis durimis ir ilgu šių plastikinių lauko durų eksploatavimo laikotarpiu.

Premium langai LT plastikinės lauko durys - tai labai šiltos A, A+ arba A++ energetinio naudingumo klasės durys, kurios be aukštų šiluminių savybių yra labai tvirtos bei ilgaamžės. Gaminame tik iš pačių kokybiškiausių žaliavų ir detalių, todėl mūsų plastikinių durų profilių sistemos lauko durys atitinka visus techninius šilumos, triukšmo izoliacijos, saugumo reikalavimus, na ir žinoma šiuolaikinės architektūros estetinius poreikius.

Mes gaminame tiek įprastų spalvų plastikines lauko duris, tiek ir duris, padengtas medienos imitacijos laminatu. Tokios lauko durys atrodo taip, lyg būtų pagamintos iš medžio ir turi visus įprastinėms plastikinėms durims būdingus privalumus. Atkreipkite dėmesį, kad plastikinių lauko durų, skirtingai nei medinių, niekada nereikės perdažyti, jų paviršius bus patogiai prižiūrimas ir lengvai valomas. Tokios durys išliks nepakitusios ilgus metus.

Plastikinių lauko durų Plastimet Invite MD OUT savybės

Rinkdamiesi „Plastimet Invite MD OUT“ duris, galite rinktis
  • Durų profilio spalvą. Plati spalvų paletė.
  • Durų priedus: orlaides, roletus, tinklelius nuo vabzdžių ir kita.
  • Stiklo paketus: kitų rūšių ir savybių nei rekomenduojami.
  • Rankenas: nulenkiamas arba "ofisines", metalines arba pageidaujamos spalvos.
  • Furnitūros funkcionalumą: priešįsilaužiminę sistemą ir pan.

Plastikinių lauko durų privalumai

Termoizoliacija

TermoizoliacijaTermoizoliacija ir energetinis efektyvumas. Durys su 3 tarpinių sistema ir 48 mm stiklo paketais užtikrina aukštą termoizoliaciją, taip taupydami ne tik šilumą bet ir Jūsų pinigus. Šilumos energija yra sulaikoma namuose, todėl sumažėja šildymo kainos. Tai racionalus ir greitai atsiperkantis taupymo sprendimas.

Kiti mūsų gaminiai

Sužinok KAINAS dabar!

Kainos skaičiuoklės

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikvieskite matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Pateikite užklausą

Jei gaminių daug, jie sudėtingi, reikalaujantys patirties bei išmanymo - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir pateikime mums savo projekto, langų ar balkono brėžinius bei nuotraukas. Toliau viską atliksime mes patys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Į ką atkreipti dėmesį perkant langus? Langai – ne kasdienis pirkinys, o ilgalaikė investicija. Kurios langų savybės bei funkcijos yra būtinos, o kurios tik marketingo triukai?
Kiek kainuoja plastikiniai langai? Tai pats dažniausias pirkėjų klausimas, į kurį atsakyti - sunkiausia. Kodėl? Nes langų kainą lemia pasirinktas profilis, spalva, stiklo savybės ir t.t.