Plastikiniai langai

Plastikiniai langai – jau seniai ne tik statybinė medžiaga, bet ir svarbi interjero detalė, kurianti Jūsų namų jaukumą ir šilumą. Didelė mūsų gaminamų langų modelių ir stiklų įvairovė bei plati spalvų paletė atveria neribotą erdvę interjero dizaino idėjoms. Šiaulaikiniai plastikiniai langai užtikrina termoizoliaciją ir energetinį efektyvumą, pastato saugumą, rūpinasi garso izoliacija ir šviesos pralaidumu.

Termoizoliacija

Termoizoliacija ir energetinis efektyvumas. Šilumos sulaikymas namuose ir šildymo išlaidų taupymas – pati aktualiausių bet kurių langų savybių. Plastiko langai išsaugo iki 30% daugiau šilumos nei seni mediniai. Šilumos energija yra sulaikoma namuose, todėl sumažėja šildymo kainos. Tai racionalus ir greitai atsiperkantis taupymo sprendimas.

Garso izoliacija

Garso izoliacija. Plastikiniai langai taip pat garantuoja aukštą apsaugą nuo išorės aplinkos triukšmo, užtikrina jaukumą ir gerina gyvenimo kokybę. Norint pasiekti aukštesnius garso izoliacijos rodiklius, rekomenduojame langus komplektuoti su specialiu stiklo paketu. Įprastai, kuo geresnė langų termoizoliacija, tuo aukštesni ir garso izolecijos rodikliai.

Saugumas

Saugumas. Plastikinių langų saugumą lemia plastiko-plieno konstrukcijos medžiagų patvarumas, patikimi staktos ir varčios furnitūros sujungimai, specialiai šiems langams sukurti baziniai priešįsilaužiminiai apkaustai. Aukštesniems saugumo poreikiams užtikrinti naudojamos trijų skirtingų lygių apsaugos sistemos mechanizmai, todėl plastikiniai langai gali būti išskirtinai saugūs.

Patogumas

Patogumas ir paprasta priežiūra. Plastikiniai langai yra paprastai naudojami ir nereikalaujantys ypatingos priežiūros. Tai lemia lengvai valomi poliruoti plastiko ir stiklo paviršiai bei nekintančios profilio spalvos ir savybės. Aukštos kokybės furnitūra ir apkaustai, papildomi apsaugos arba komforto priedai sudarys sąlygas dar didesniam patogumui ir funkcionalumui.

Ekologija

Ekologija ir dėmesys gamtai. Langai ir durys iš šiuolaikinio kokybiško plastiko be sunkiųjų metalų naudojant kitus stabilizatorius, todėl jie yra saugūs naudotojui ir nekenksmingi aplinkai. Vidinės nematomos profilių sienelės pagamintos iš pakartotinai perdirbto plastiko, taip taupant gamtos išteklius ir mažinant aplinkos užterštumą tačiau neaukojant kokybės.

Dizainas

Dizainas. Klasikinės išvaizdos, tikslių formų langų varčios bei staktos, galimybė rinktis iš plačios medžio imitacijos ir spalvų paletės. Stiklo paketų dekoratyviniai skirtukai, tonuoti, refleksiniai ar kitų saulės kontrolės savybių stiklai - visa tai puikiai tiks bet kuriam patalpos interjerui ar pastato eksterjerui.

Shadow

Plastimet Elite 90

Tada, kai norite aukštos kokybės langų už paprastų langų kainą.

Plastimet
ELITE 90

Išskirtinis A klasės 6 kamerų
90 mm langas pragmatiškam pirkėjui

Plastimet Elite 90
Plastimet Elite 90
Shadow
Slider

 

Plastimet Click-On AD

Tada, kai reikia novatoriško sprendimo naujos statybos namui.

Slider

 

Plastimet Click-On MD

Tada, kai reikia geriausio sprendimo A++ klasės pastatui.

Slider

 

Visi langų ir durų modeliai

Slider

Slider

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Sužinok KAINAS dabar!

Vokiški plastikiniai langai - tai jau seniai ne kilmės šalies, o atitinkamos kokybės ženklas. Pirkėjai, ieškodami "vokiškų langų" - ieško aukštos kokybės gaminio ir profesionaliai atliktos paslaugos.

Kokybiški plastikiniai langai - kas tai yra, kaip vertinama langų kokybė, kurie lango elementai ir parametrai yra svarbiausi? Lango profilis, stiklo paketas ar apkaustai - kas svarbiau?