Plastikiniai langai

plastikiniai langai Plastimet Click-On ADPlastikiniai langai – tai ne tik statybinė medžiaga, bet ir svarbi interjero detalė, kurianti Jūsų namų jaukumą ir šilumą. Didelė mūsų gaminamų langų modelių ir stiklų įvairovė bei plati spalvų paletė atveria neribotą erdvę interjero dizaino idėjoms.

Mes galime pasiūlyti Jums platų plastikinių langų asortimentą:

  • Plastikiniai langai Plastimet Elite 90 - tada, kai norite aukštos kokybės langų už paprastų langų kainą.
  • Plastikiniai langai Plastimet Click-On AD - tada, kai reikia novatoriško sprendimo naujos statybos namui.
  • Plastikiniai langai Plastimet Click-On MD - tada, kai reikia geriausio sprendimo A++ klasės pastatui.

Nusprendus keisti langus, rekomenduojama susipažinti su pagrindinėmis plastikinių langų savybėmis:

Termoizoliacija ir energetinis efektyvumas. Šilumos sulaikymas namuose – viena aktualiausių šių langų savybių. Plastiko langai išsaugo iki 30% daugiau šilumos nei seni mediniai. Šilumos energija yra sulaikoma namuose, todėl sumažėja šildymo kainos. Tai racionalus ir greitai atsiperkantis taupymo sprendimas.

Plastikinių langų ilgaamžiškumas. PVC langų profiliai, iš kurių gaminami šie gaminiai, turi storas išorines sieneles, sudėtingas vidines pertvaras ir kameras bei metalines konstrukcijas viduje, kurios užtikrina lango formos stabilumą, apsaugo nuo iškrypimo ir deformacijos. Langai iš plastikinių konstrukcijų nekeičia savo savybių dėl aplinkos poveikio ilgus tarnavimo metus.

Saugumas. Plastikinių langų saugumą lemia plastiko-plieno konstrukcijos medžiagų patvarumas, patikimi staktos ir varčios furnitūros varžtiniai sujungimai, specialiai šiems langams sukurti priešįsilaužiminiai sprendimai. Svarbu paminėti, jog mūsų rekomenduojami ir montuojami standartiniai gaminiai komplektuojami jau su  vienu patikimu priešįsilaužiminiu mechanizmu. Aukštesniems saugumo poreikiams užtikrinti naudojamos trijų skirtingų lygių apsaugos sistemos mechanizmai, todėl plastikiniai langai gali būti išskirtinai saugūs.

Garso izoliacija. Plastikiniai langai garantuoja apsaugą nuo išorės aplinkos triukšmo, užtikrina jaukumą ir gerina gyvenimo kokybę. Norint pasiekti aukštesnius garso izoliacijos rodiklius, rekomenduojame langus komplektuoti su specialiu stiklo paketu.

Šviesos pralaidumas. Vertinant šviesos pralaidumą ir atspindėjimą, mūsų selektyviniai stiklo paketai išsiskiria aukštu neutralumo rodikliu, prilygstančiu paprastam stiklui. Dėl šios priežasties plastikiniai langai - tai maksimalus komfortas mėgautis dienos šviesa.

Paprasta priežiūra. Plastikiniai langai yra paprastai naudojami ir nereikalaujantys ypatingos priežiūros. Paprastą priežiūrą lemia lengvai valomi poliruoti plastiko ir stiklo paviršiai bei nekintančios profilio spalvos ir savybės.

Spalvų paletės įvairovė. Atsižvelgdami į savo klientų poreikius prekiaujame ne tik baltos ar medžio imitacijos spalvų langais. Jūsų pasirinkimui - platus galimų spalvų pasirinkimas iš standartinio bei nestandartinio spalvyno. Spalvinė danga yra atspari aplinkos poveikiui, agresyviems industriniams teršalams ir senėjimui. Plastikiniai langai gali būti pačių įvairiausių spalvų.

Garantinė priežiūra (5-10 metų). Atminkite, kad šie langai - tai ilga garantinė priežiūra. Priklausomai nuo pasirinkto plastikinių langų modelio bei komplektacijos suteikiame iki 10-ties metų garantinę priežiūrą, jei montavimo darbus atlieka mūsų montuotojai.

Optimaliausi
Plastikiniai langai
CLICK-ON AD

Novatoriški 6 kamerų, 80 mm pločio, 2 tarpinių sistemos premium klasės plastikiniai langai, orientuoti į aukštų kokybės reikalavimų pastatų savininkus, kurie ieško A energetinio efektyvumo klasės gaminio.

Šilčiausi
Plastikiniai langai
CLICK-ON MD

išskirtinės kokybės, 6 kamerų, 80 mm pločio, 3 tarpinių sistemos, premium klasės langai, orientuoti į individualių namų savininkus, kurie statosi namus ir nori pasiekti A++ energetinio efektyvumo klasę.

Populiariausi
Plastikiniai langai
ELITE 90

išskirtiniai 6 kamerų ir 80/90 milimetrų pločio plastikiniai langai, pasižymintys labai aukšta kokybe ir gera kainas. Šio modelio langai buvo kurti A energetinio efektyvumo klasės gyvenamųjų ir visuomeninių pastatų savininkams.

Pragmatiškiausios
Plastikinės durys
THERMAL 70

Populiariausios 5 kamerų ir 70/70 milimetrų pločio plastikinės lauko durys, pasižyminčios vidutinėmis savo klasėje fizikinėmis savybėmis ir išskirtinai patrauklia kaina. Šios durys puikiai tiks daugumai renovuojamų ir naujai statomų pastatų, kuriems nekeliami aukščiausi termoizoliaciniai reikalavimai.

Žinomiausios
Plastikinės durys
GEALAN S8000 IQ

Lietuvoje geriausiai žinomos padidintos statikos, 5 kamerų ir 74/74 milimetrų pločio plastikinės lauko durys, turinčios aukštesnes nei vidutines fizikines savybes ir kokybę atitinkančią kainą.

Praktiškiausios
Stumdomos durys
PSK PATIO ALVERSA

Naujos kartos, 6 kamerų, 80/90 mm pločio stumdomosios durys, turinčios aukštas technines savybes ir patogų valdymą. Šios durys sukurtos terasas ir lodžijas stiklinantiems pastatų savininkams, nerintiems sutaupyti.

Prestižiškiausios
Stumdomos durys
HST Gealan S8000

Tai 6 kamerų, 83/83 mm pločio, Išskirtinių technologijų stumdomos durys sukurtos tiems, kas vertina kokybę ir komfortą. Tai pačios brangiausios iš galimų stumdomų durų, kurias vertėtų rinktis tada, kai būtina sumontuoti aukščiausios klasės gaminį ir nėra vietos kompromisams.

previous arrow
next arrow

Plastimet Click-On AD
Plastimet Click-On MD
Plastimet Elite 90
Plastimet Thermal
Gealan S8000 IQ
PSK PATIO ALVERSA
HST Gealan S8000
previous arrow
next arrow

Sužinok KAINAS dabar!
Sužinok KAINAS dabar!
Sužinok KAINAS dabar!
Kainos skaičiuoklės

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Pateikite užklausą

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis į tai, kaip veikia kainų skaičiuoklė - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir pateikime mums savo projekto, langų ar balkono brėžinius bei nuotraukas. Toliau viską atliksime mes patys.

Bendraukime gyvai

Turite klausimų, reikia konsultacijos dabar? Jūsų patogumui galime pakonsultuoti gyvai, messengeriu, telefonu, e.paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik pageidausite. Esame tikri – mes galėsime Jums padėti.