Plastikiniai langai

Plastikiniai langai – jau seniai ne tik statybinė medžiaga, bet ir svarbi interjero detalė, kurianti Jūsų namų jaukumą ir šilumą. Didelė mūsų gaminamų langų modelių ir stiklų įvairovė bei plati spalvų paletė atveria neribotą erdvę interjero dizaino idėjoms. Šiaulaikiniai plastikiniai langai užtikrina termoizoliaciją ir energetinį efektyvumą, pastato saugumą, rūpinasi garso izoliacija ir šviesos pralaidumu.

Plastikiniai langai

 

Plastikinių langų savybės

Termoizoliacija

TermoizoliacijaTermoizoliacija ir energetinis efektyvumas. Šilumos sulaikymas namuose ir šildymo išlaidų taupymas – pati aktualiausių bet kurių langų savybių. Plastiko langai išsaugo iki 30% daugiau šilumos nei seni mediniai. Šilumos energija yra sulaikoma namuose, todėl sumažėja šildymo kainos. Tai racionalus ir greitai atsiperkantis taupymo sprendimas.

Furnitūros savybės ir privalumai

Bazinis priešįsilaužiminis apkaustas

Kiekviename mūsų varstomame lange montuojame po vieną nemokamą priešįsilaužiminį apkaustą. Tai bazinė langų apsauga, ir esant poreikiui priešįsilaužiminių mazgų skaičių galima padidinti.

Vienas iš dažniausiai pasitaikančių įsilaužimo į pataltas per plastikinius langus būdų - varčios rankenos atfiksavimas, užkišant laužtuvą ir bekilnojant varčią aukštyn - žemyn. Mūsų lange sumontuotas net ir vienas priešįsilaužiminis apkaustas ženkliai apsunkina tokio įsilaužimo galimybę.

Sužinok KAINAS dabar!

Kainos skaičiuoklės

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikvieskite matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Pateikite užklausą

Jei gaminių daug, jie sudėtingi, reikalaujantys patirties bei išmanymo - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir pateikime mums savo projekto, langų ar balkono brėžinius bei nuotraukas. Toliau viską atliksime mes patys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Į ką atkreipti dėmesį perkant langus? Langai – ne kasdienis pirkinys, o ilgalaikė investicija. Kurios langų savybės bei funkcijos yra būtinos, o kurios tik marketingo triukai?
Kiek kainuoja plastikiniai langai? Tai pats dažniausias pirkėjų klausimas, į kurį atsakyti - sunkiausia. Kodėl? Nes langų kainą lemia pasirinktas profilis, spalva, stiklo savybės ir t.t.