Plastimet Click-On MD

Plastimet Click-On MD“ - novatoriški 6 kamerų, 80 mm pločio, 3 tarpinių sistemos, premium klasės langai, orientuoti į individualių namų savininkus. Šio modelio langai buvo sukurti atšiauriam klimatui, todėl tai idealus pasirinkimas šiauriniame klimate „įkurdintiems“ pastatams, kur reikia pasiekti A++ energetinio efektyvumo klasę.

Plastimet Click-On MDPlastimet Click-On MD“ modelio langas puikiai patenkins ne tik bazinius klientų norus, tačiau tiks ir įnoringiems pirkėjams. Maža to, galutinė šio modelio langų kaina, atsižvelgiant į puikius techninius rodiklius, maloniai nustebins. Pasirinkę „Plastimet Click-On MD“ plastikinius langus įsitikinsite, kad puikus estetikos, grožio, funkcionalumo ir patrauklios kainos derinys tikrai egzistuoja.

Tai naujausias koncerno PLASTIMET produktas, ir jis buvo kurtas šiuolaikiniam reikliam vartotojui, todėl tai idealus pasirinkimas tiek privataus namo, tiek ir daugiabučio pastato angų apstiklinimui. Išskirtinį jų populiarumą lemia geros fizikinės savybės ir priimtina kaina. 

Prie Plastimet Click-On MD pranašumų būtina paminėti ir atsparumą temperatūros svyravimams bei išorinės aplinkos poveikiui, pavyzdžiui, lietui, sniegui, drėgmei, vėjui. Atsižvelgiant į mūsų šalies oro sąlygas, tai šis pranašumas labai reikšmingas. Pirkdami šį modelį pasirinksite iš plačios lango profilio spalvų paletės ir nesunkiai priderinsite naujus langus prie būsto interjero ir / ar eksterjero. Vokiškos kokybės apkaustai užtikrins patogų lango varstymą ir ilgaamžiškumą.

Bazinis priešįsilaužiminis apkaustas užtikrins didesnį saugumą Jums ir Jūsų namams. ROTO NT apkaustų sistema yra viena kokybiškiausių, todėl galėsite džiaugtis lengvai, patogiai varstomu langu ir ilgu lango eksploatavimo laikotarpiu. O mikroventiliacijos funkcija leis užtikrinti oro cirkuliaciją namuose. Tai ypač aktuali funkcija tiems, kurie plastikinius langus montuos senos statybos daugiabutyje ar name, kuriame nepasirūpinta kokybiška vėdinimo sistema.

Rinkdamiesi „Plastimet Click-On MD“ langus, galite rinktis

Langų priedus: orlaides, roletus, tinklelius nuo vabzdžių ir kita.
Stiklo paketus: kitų rūšių ir savybių nei rekomenduojami.
Rankenas: rakinamas raktu, mygtuku, metalines arba pageidaujamos spalvos.
Furnitūros funkcionalumą: laipsnišką atvertimą, priešįsilaužiminę sistemą ir pan.

Plastikinių „Plastimet Click-On MD“ langų modelio komplektacija

Šie langai gali būti tik baltos spalvos.
Stiklajuostės – klasikinės užapvalintos.
Tarpinės: juodos spalvos, didesnio storio ir kamerinės struktūros, geriau slopinančios triukšmą.
Stiklo paketai: iš dviejų arba trijų skaidrių stiklų, su vienu energiją taupančiu selektyviniu stiklu, užpildyti argono dujomis.
Furnitūra (apkaustai): koncerno „ROTO“, su antikorozine danga.
Apkaustų funkcija - mikroventiliacijos galimybė.
Apkaustų funkcija - standartinė vieno taško priešįsilaužiminė apsauga.
Apkaustų apsauga – priešvėjinis atverstos varčios fiksatorius.
Apkaustų apsauga – lango ir balkono rankenų klaidingo pasukimo apsaugos, neleidžiančios rankenos pasukti, kai varčia atversta.
Rankenos: plastiko arba aliuminio, baltos, rudos arba kitos spalvos.
Komplektacijos priedai: tvirtinimo inkarai (tvirtinimo skardelės).
Šie langai turi gerus šilumos ir garso izoliacijos rodiklius, nekenksmingi aplinkai.
Gaminio garantija nuo 2 iki 10 metų, jos trukmę renkate patys.

Plastikinių „Plastimet Click-On AD“ langų modelio specifikacija

Sertifikatas: CE eksploatacinių savybių deklaracija Nr. MD80/2019 pagal EN 14351-1:2006+A2:2016
Profilis 80/80 mm pločio (montavimo gylio), koncerno PLASTIMET, baltas arba spalvotas.
6/6 kamerų plastikinio profilio sistema.
Naujos kartos 24 mm stiklo paketas, su Ug=1,0 W/(m²K).
Šilčiausias naujos kartos 44 mm stiklo paketas, su Ug=0,5 W/(m²K);
Trijų tarpinių sistema, sudaryta iš padidinto atsparumo trinčiai ir gniuždymui įveriamos EPDM tarpinių;
Tvirtas ir stabilius profilis su cinkuoto plieno armuote, turintis 3,0 mm storio išorines sieneles.
Bazinis priešįsilaužiminis apkaustas, sukuriantis papildomą langų apsaugą tada, kai Jūsų nėra.

Slider

previous arrow
next arrow
Shadow
Slider
Optimaliausi
Plastikiniai langai
CLICK-ON AD

Novatoriški 6 kamerų, 80 mm pločio, 2 tarpinių sistemos premium klasės plastikiniai langai, orientuoti į aukštų kokybės reikalavimų pastatų savininkus, kurie ieško A energetinio efektyvumo klasės gaminio.

Šilčiausi
Plastikiniai langai
CLICK-ON MD

išskirtinės kokybės, 6 kamerų, 80 mm pločio, 3 tarpinių sistemos, premium klasės langai, orientuoti į individualių namų savininkus, kurie statosi namus ir nori pasiekti A++ energetinio efektyvumo klasę.

Populiariausi
Plastikiniai langai
ELITE 90

išskirtiniai 6 kamerų ir 80/90 milimetrų pločio plastikiniai langai, pasižymintys labai aukšta kokybe ir gera kainas. Šio modelio langai buvo kurti A energetinio efektyvumo klasės gyvenamųjų ir visuomeninių pastatų savininkams.

Pragmatiškiausios
Plastikinės durys
THERMAL 70

Populiariausios 5 kamerų ir 70/70 milimetrų pločio plastikinės lauko durys, pasižyminčios vidutinėmis savo klasėje fizikinėmis savybėmis ir išskirtinai patrauklia kaina. Šios durys puikiai tiks daugumai renovuojamų ir naujai statomų pastatų, kuriems nekeliami aukščiausi termoizoliaciniai reikalavimai.

Žinomiausios
Plastikinės durys
GEALAN S8000 IQ

Lietuvoje geriausiai žinomos padidintos statikos, 5 kamerų ir 74/74 milimetrų pločio plastikinės lauko durys, turinčios aukštesnes nei vidutines fizikines savybes ir kokybę atitinkančią kainą.

Praktiškiausios
Stumdomos durys
PSK PATIO ALVERSA

Naujos kartos, 6 kamerų, 80/90 mm pločio stumdomosios durys, turinčios aukštas technines savybes ir patogų valdymą. Šios durys sukurtos terasas ir lodžijas stiklinantiems pastatų savininkams, nerintiems sutaupyti.

Prestižiškiausios
Stumdomos durys
HST Gealan S8000

Tai 6 kamerų, 83/83 mm pločio, Išskirtinių technologijų stumdomos durys sukurtos tiems, kas vertina kokybę ir komfortą. Tai pačios brangiausios iš galimų stumdomų durų, kurias vertėtų rinktis tada, kai būtina sumontuoti aukščiausios klasės gaminį ir nėra vietos kompromisams.

previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Sužinok KAINAS dabar!
Sužinok KAINAS dabar!
Sužinok KAINAS dabar!
Kainos skaičiuoklės

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikvieskite matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Pateikite užklausą

Jei gaminių daug, jie sudėtingi, reikalaujantys patirties bei išmanymo - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir pateikime mums savo projekto, langų ar balkono brėžinius bei nuotraukas. Toliau viską atliksime mes patys.

Shadow
Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Sužinok KAINAS dabar!

Vokiški plastikiniai langai - tai jau seniai ne kilmės šalies, o atitinkamos kokybės ženklas. Pirkėjai, ieškodami "vokiškų langų" - ieško aukštos kokybės gaminio ir profesionaliai atliktos paslaugos.

Kokybiški plastikiniai langai - kas tai yra, kaip vertinama langų kokybė, kurie lango elementai ir parametrai yra svarbiausi? Lango profilis, stiklo paketas ar apkaustai - kas svarbiau?