Terasos durų kainų skaičiuoklės

Pasirinkite bet kurią iš žemiau pateiktų terasos durų kainų skaičiuoklių, spausdami "skaičiuoti" ir jau netrukus sužinosite, kiek kainuos Jūsų pasirinktos terasos ar balkono durys ir jų montavimo paslaugų kainos. Tai greita ir tikrai patogu. Sėkmės naudojantis!

Varstomų terasos durų kainos skaičiuoklė

Jei Jums reikia antrų durų į Jūsų balkoną ar terasą, kuriomis naudositės rečiau nei pagrindinėmis  durimis - varstomos terasos durys su abipuse rankena bus kaip tik tai, ko Jūs ieškote. Nurodykite tipą, priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų varstomos terasos durys.

Stumdomų terasos durų kainos skaičiuoklė

Jei Jums reikia didelių, šiltų, labai lengvai ir komfortiškai stumdomų durų į balkoną ar terasą ir norite sužinoti tokių durų ir paslaugų kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų stumdomos terasos durys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Kaip apstiklinti balkoną? Svarstote ką rinktis: stiklinimą plastikine varstoma sistema ar stiklinimą stumdoma aliuminio konstrukcija? Straipsnyje pateikiama objektyvi informacija apie skirtingus stiklinimo būdus ir galimybes, su aprašymais, nuotraukomis ir pavyzdžiais.
Kada reikalingi leidimai? Leidimas stiklinti balkoną daugiabučiame pastate, kuriame Jūs tik bendrasavininkas arba leidimas keisti senus langus bei duris saugomo paveldo objekte: ar šių leidimų reikia, kaip juos gauti, kokia tvarka ir procedūros?