Plastikinės terasos durys

Dauguma tų, kas ieško terasos durų, nelabai aiškiai supranta visų šių durų skirtumus ar ypatumus. Tai suprantama: durų tipų, konstrukcijų, pavadinimų tiek daug, kad ir ne kiekvienas gamintojas bei pardavėjas geba riškiai visą tai išaiškinti ar aprašyti. Pabandykime šį klausimą išnagrinėti mes abu, kartu.

plastikinės terasos durysJei Jums reikia pagrindinių, fasadinių, varstomų įėjimo durų - tada tai išorinių lauko durų kategorija, ir daugiau informacijos apie jas Jūs galite pasiskaityti straipsnyje plastikinės lauko durys.

Jei šiuo metu renkate papildomas, antras, nepagrindines duris, pro kurias vaikščiosite kur kas rečiau nei pro pirmąsias - vadinasi Jums reikia terasos durų, dar kitaip vadinamų "antrosiomis durimis", "balkono durimis", "durimis į vidinį kiemą".

Renkantis šias duris labai svarbu tinkamai įvertinti jų paskirtį, nustatyti kelis jų funkcionakumo aspektus:

  • ar būtina atrakinimo iš lauko galimybė;
  • reikalinga varstoma ar stumdoma sistema.

 Jei Jums nėra būtina turėti atrakinimo iš lauko galimybės, jei tai durys į vidinį kiemą, todėl niekada nebus poreikio grįžus namo į vidų patekti per šias duris - tada Jūsų poreikiai minimalistiniai, ir Jums tinka bet kuris durų sistemos sprendimas. Paprasčiausias iš jų - paprastos varstomos balkono durys su vidine rankena, pagamintos iš langų sistemos. daugiau informacijos apie jas Jūs galite pasiskaityti straipsnyje apie plastikinius langus.

varstomos terasos durysJei Jūsų patalpoje nedidelė anga, kurios pakanka tik vienvėrėms durims arba jei Jus puikiai tenkina varstomų durų variantas, tačiau Jums reikia ir užrakinimo iš lauko galimybės, tada Jums reikėtų rinktis varstomas terasos duris, kitaip dar vadinamas "balkono durys su abipuse rankena". Tai tarpinis durų variantas, savo galimybėmis, funkcionalu ir kaina esantis tarp įprastinių balkono durų, pgamintų iš langų sistemos, ir brangių išorinių plastikinių lauko durų, pagamintų iš durų sistemos.

Reikėtų aiškiai suprasti, kuo šios durys skiriasi į brangiausių kategorijoje išorinių lauko durų. Varstomų terasos durų stakta pagaminta iš to paties išorinių durų profilio, tačiau su aukštu, balkono durims būdingu slenksčiu. Žemas aliuminiu slenkstis jose - papildomai užsakoma opcija. Varstomų terasos durų varčia pagaminta iš tokio paties lauko durų profilio, kaip ir išorinės durys, todėl vizualiai jos beveik niekuo vienos nuo kitų nesiskiria. Esminis jų skirtumas - spynos, užraktai ir apkaustai. Savo furnitūros komplektacija - tai greičiau langas, nei durys. Nors šiose duryse yra apipusė rankena ir dvipusis rakinimo cilindras, tačiau nėra spynos, todėl po rakto pasukimo neišlenda papildomas rakinimo liežuvėlis. Užrakinimo metu  blokuojamas rankenos pasukimas, taip dingsta galimybė atrakinti varčios tvirtinimo taškų ir atverti varčią. Daugiau informacijos apie jas Jūs galite pasiskaityti straipsnyje varstomos terasos durys.

stumdomos terasos durysJei turite labai didelę durų angą ir norite aukščiausio komforto mėgautis gamta tiesiai iš savo svetainės - greičiausiai Jums vertėtų rinktis stumdomas terasos duris. Tai išskirtinės aukščio ir pločio galimybės, už funkcionalumui atikinkamą kainą. 

Priklausomai nuo angos dydžio, šiluminės varžos bei kitų funkcijų poreikio galima rinktis net iš trijų skirtingų modelių: Nature Alversa, Nature Slide ir Nature HST. Šios stumdomos durys gali dviejų, trijų arba keturių galių. Su viena arba dviem stumdomomis dalimis. Gali varstytis tieš iš centro į šoną, tiek ir atrvirkščiai: iš šono į centrą.Visos šios kategorijos durys dali būti tiek rakinamos tik iš vidaus, tiek ir su dvipuse rakinama rankena.

Neabejotinai - tai jau vakarietiškos prabangos ir aukščiausių statybos inžinierijos technologijų gaminys, tačiau jei galite sau leistis mėgautis išskirtiniu komfortu, daugiau informacijos apie jas Jūs galite pasiskaityti straipsnyje stumdomos terasos durys.

Plastikinių terasos durų savybės

Terasos durų privalumai
  • atsparios įbrėžimams ir įtrūkimams;
  • atsparios drėgmei ir vandeniui;
  • niekada nesitraukia džiūstant, nebringsta, nesisluoksniuoja;
  • praktiškai nekeičia formos ir išvaizdos bėgant metams;
  • išskirtinai ilgaamžės, reikalaujančios minimalios priežiūros;
  • ženkliai lengvesnės, todėl rečiau pasėda nuo savo svorio;
  • turi aukštesnę termo ir garso izoliaciją;
  • galimas didesnis stiklinio paviršiaus plotas - daugiau šviesos.

Plastikinių durų rūšys

Plastikinės lauko durys

plastikinės išorinės lauko durysNepriklausomai nuo pasirinkto plastikinių išorinių durų užpildo (stiklo paketo ar termo plokštės), jos bus vienodai tvirtos, šiltos ir ilgaamžės. Šios durys gaminamos iš specialių išorinių durų staktos ir išorinių durų varčios profilių, juos sustiprinant cinkuoto plieno armuote, suvirinant ir kampus papildomai sutvirtinant plieniniais kampuočio profiliais.

Norint turėsi šviesą gerai praleidžiančias, tačiau kartu ir itin saugias išorines duris, galima rinktis saugų laminuotą stiklo paketą, atsparų smūgiams bei įsilaužimams. Tokio stiklo paketo stiklai gaminami specialios technologijos būdu iš kelių stiklo lakštų, tarp kurių aukšto slėgio klijavimo metu būna įterpta saugi polimerinė apsauginė plėvelė, kuri laiko stiklą jo skilimo ar dūžio atveju.

Plastikinės išorinės durys gali atsidaryti tiek į lauką, tiek ir į patalpos vidų. Jos kaustomos įprastine išorinių durų furnitūra su trimis vyriais arba papildomai stiprinamos priešįsilaužiminiais apkaustais. Esant poreikiui tvirtinamas automatinis slenkstis, elektroninė sklendė, antra spyna ar durų pritraukėjas.

Standartiškai lauko durys komplektuojamos su žemu aliuminio slenksčiu, tačiau užsakovui pageidaujant galime pagaminti ir duris su aukštu balkono durų slenksiu. 

Skaičiuoti lauko durų kainas .

Sužinok KAINAS dabar!

Kainos skaičiuoklės

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikvieskite matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Pateikite užklausą

Jei gaminių daug, jie sudėtingi, reikalaujantys patirties bei išmanymo - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir pateikime mums savo projekto, langų ar balkono brėžinius bei nuotraukas. Toliau viską atliksime mes patys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Vokiški plastikiniai langai - tai jau seniai ne kilmės šalies, o atitinkamos kokybės ženklas. Pirkėjai, ieškodami "vokiškų langų" - ieško aukštos kokybės gaminio ir profesionaliai atliktos paslaugos.
Kokybiški plastikiniai langai - kas tai yra, kaip vertinama langų kokybė, kurie lango elementai ir parametrai yra svarbiausi? Lango profilis, stiklo paketas ar apkaustai - kas svarbiau?